UIkit Image Formatter (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: default
tr: öntanımlı

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Medium
tr: Orta

en: Navigation
tr: Gezinti

en: About
tr: Hakkında

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
