UIkit Image Formatter (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
