UIkit Image Formatter (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: default
sv: förvald

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: Navigation
sv: Navigering

en: About
sv: Om

en: -None-
sv: -Ingen-

en: Primary
sv: Primär

en: Slideshow settings
sv: Inställningar för bildspel

en: Secondary
sv: Sekundär

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Content image style: @style
sv: Bildstil för innehåll: @style

en: Content image style: Original image
sv: Bildstil för innehåll: Ursprunglig bild

en: Image style for content
sv: Bildstil för innehåll
