UIkit Image Formatter (8.x-1.9) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Medium
az: Orta

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: About
az: Haqqında
