UIkit Image Formatter (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: default
pl: domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Medium
pl: Średnie

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Content display
pl: Wyświetlanie zawartości

en: About
pl: O stronie

en: -None-
pl: - Brak -

en: Primary
pl: Główny

en: Slideshow settings
pl: Ustawienia pokazu slajdów

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)
