UIkit Image Formatter (8.x-1.11) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: default
ast: predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: Navigation
ast: Navegación
