UIkit Views (1.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: default
eu: lehenetsia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Views
eu: Bistak

en: Medium
eu: Ertaina

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Title field
eu: Izenburu eremua
