UIkit Views (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fil: - Wala -

en: Default
fil: Pamantayan

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa

en: Medium
fil: Katamtaman
