UIkit Views (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Medium
km: មធ្យម
