UIkit Views (1.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Medium
mn: Дундаж
