UIkit Views (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: Default
sl: Privzeto

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Medium
sl: Srednja
