UIkit Views (1.1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: footer
af: onderskrif

en: Action
af: Aksie

en: - None -
af: - Geen -

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: All
af: Alle

en: Header
af: Hoof

en: Navigation
af: Navigasie

en: Index
af: Indeks
