UIkit Views (1.1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: Action
am: እርምጃ

en: Default
am: ነባሪ

en: Header
am: ራስጌ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Position
am: ቦታ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ
