UIkit Views (1.1.0) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: footer
ca: peu

en: Action
ca: Acció

en: - None -
ca: - Cap -

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: hidden
ca: ocult

en: content type
ca: tipus de contingut

en: All
ca: Tot

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Header
ca: Capçalera

en: Original image
ca: Imatge original

en: Scale
ca: Escalar

en: Medium
ca: Mitjana

en: Media
ca: Multimèdia

en: Navigation
ca: Navegació

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Tab
ca: Pestanya

en: Random
ca: Aleatori

en: Position
ca: Posició

en: Alignment
ca: Alineació

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Index
ca: Índex

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Column
ca: Columna

en: Ratio
ca: Ràtio

en: Title field
ca: Camp títol

en: Row
ca: Fila

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Displays rows one after another.
ca: Mostra les files una darrera l'altra.

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Dark
ca: Fosc

en: Views plugins
ca: Connectors del Views
