UIkit Views (1.1.0) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: footer
eu: Orri-oina

en: Action
eu: Ekintza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Views
eu: Bistak

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: All
eu: Guztiak

en: Bottom
eu: Behean

en: Header
eu: Goiburua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Medium
eu: Ertaina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Position
eu: Kokapena

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Filter options
eu: Iragazki aukerak

en: Column
eu: Zutabe

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Displays rows one after another.
eu: Lerroak bistaratu bata bestearen ostean.

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian
