UIkit Views (1.1.0) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: footer
gl: pé

en: Action
gl: Acción

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Icon
gl: Icona

en: Views
gl: Vistas

en: hidden
gl: oculto

en: content type
gl: tipo de contido

en: All
gl: Todo

en: Bottom
gl: Botón

en: Header
gl: Encabezado

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Scale
gl: Escala

en: Medium
gl: Medio

en: Media
gl: Medios

en: Navigation
gl: Navegación

en: Repeat
gl: Repetir

en: Random
gl: Aleatorio

en: Position
gl: Posición

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Index
gl: Índice

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Animation
gl: Animación

en: Column
gl: Columna

en: Title field
gl: Campo de título

en: Row
gl: Ringleira

en: Primary
gl: Primario

en: Displays rows one after another.
gl: Amosar as filas unha detras das otras.

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Dark
gl: Escuro

en: Views plugins
gl: Plugins de Views
