UIkit Views (1.1.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: footer
km: បាត​កថា

en: Action
km: អំពើ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Bottom
km: បាត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Index
km: លិបិក្រម
