UIkit Views (1.1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Type
te: రకం

en: Action
te: చర్య

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: All
te: అన్నీ

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Position
te: స్థానం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
