UIkit Views (1.1.1) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: footer
az: aşağı hissə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Views
az: Görünüşlər

en: hidden
az: gizli

en: content type
az: kontent tipi

en: All
az: Hammısı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Header
az: Başlıq

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Medium
az: Orta

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Random
az: Təsadüfi

en: Position
az: Vəzifə

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Index
az: İndeks

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Column
az: Sütun

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Row
az: Sıra

en: Card
az: Kart

en: Displays rows one after another.
az: Sətirləri bir-birinin ardınca göstərir.

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz
