UIkit Views (1.1.1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Type
bg: Тип

en: footer
bg: подложка

en: Action
bg: Действие

en: - None -
bg: - Не -

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Views
bg: Изгледи

en: hidden
bg: скрит

en: content type
bg: тип на съдържание

en: All
bg: Всички

en: Bottom
bg: Дъно

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Medium
bg: Среда

en: Media
bg: Медия

en: Navigation
bg: Навигация

en: Right
bg: Дясно

en: Index
bg: Индекс
