UIkit Views (1.1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Groups
bs: Grupe

en: Type
bs: Tip

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: All
bs: Sve

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Medium
bs: Srednje

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Column
bs: Kolona

en: Displays rows one after another.
bs: Prikaži redove jedan ispod drugog.
