UIkit Views (1.1.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Groups
gu: જૂથો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: footer
gu: ફૂટર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: All
gu: બધા

en: Scale
gu: માપ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ
