UIkit Views (1.1.1) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: footer
lt: poraštė

en: Action
lt: Veiksmas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Views
lt: Vaizdai

en: hidden
lt: paslėptas

en: All
lt: Visi

en: Bottom
lt: Apačia

en: Header
lt: Antraštė

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Scale
lt: Mastelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Position
lt: Pozicija

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Index
lt: Indeksas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Light
lt: Šviesi

en: Cover
lt: Viršelis

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: Dark
lt: Tamsiai
