UIkit Views (1.1.1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: footer
lv: kājene

en: Action
lv: Darbība

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Icon
lv: Ikona

en: Views
lv: Skati

en: hidden
lv: slēpts

en: content type
lv: satura tips

en: All
lv: Visi

en: Bottom
lv: Apakša

en: Header
lv: Galvene

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Scale
lv: Mērogot

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Tab
lv: Cilne

en: Random
lv: Nejaušs

en: Position
lv: Pozīcija

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Index
lv: Rādītājs

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Column
lv: Kolonna

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Row
lv: Rinda

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Card
lv: Kartiņa

en: Displays rows one after another.
lv: Attēlo rindas vienu pēc otras.

en: Views plugins
lv: Skatu spraudņi
