UIkit Views (1.2.1) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: footer
et: jalus

en: Action
et: Tegevus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon

en: Views
et: Vaated

en: hidden
et: peidetud

en: content type
et: sisutüüp

en: All
et: Kõik

en: Bottom
et: Alumine

en: Header
et: Päis

en: Original image
et: Algne pilt

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Navigation
et: Menüü

en: Random
et: Juhuslik

en: Position
et: Asukoht

en: Alignment
et: Joondus

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Index
et: Indeks

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Column
et: Tulp

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Row
et: Rida

en: Thumbnail image
et: Pisipilt

en: Card
et: Kaart

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Views plugins
et: Vaate pluginad
