UIkit Views (1.2.1) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Type
fi: Tyyppi

en: footer
fi: alatunniste

en: Action
fi: Toiminto

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Icon
fi: Ikoni

en: Views
fi: Näkymät

en: hidden
fi: piilotettu

en: All
fi: Kaikki

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Repeat
fi: Toisto

en: Tab
fi: Välilehti

en: Random
fi: Satunnainen

en: Position
fi: Sijoitus

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Toggle
fi: Valinta

en: Index
fi: Indeksi

en: CSS class(es)
fi: CSS-luokka / -luokat

en: Column
fi: Palsta

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Row
fi: Rivi

en: Light
fi: Vaalea

en: Cover
fi: Kansi

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Card
fi: Kortti

en: Displays rows one after another.
fi: Näyttää rivit toistensa jälkeen.

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus

en: Dark
fi: Tumma

en: Views plugins
fi: Näkymien laajennukset
