UIkit Views (1.2.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Type
fil: Uri

en: - None -
fil: - Wala -

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Header
fil: Ulunan

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Navigation
fil: Paglalayag
