UIkit Views (1.2.1) - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Type
hu: Típus

en: footer
hu: lábléc

en: Action
hu: Művelet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Icon
hu: Ikon

en: Views
hu: Nézetek

en: hidden
hu: rejtett

en: content type
hu: tartalomtípus

en: All
hu: Mind

en: Bottom
hu: Alja

en: Header
hu: Fejléc

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Medium
hu: Közepes

en: Media
hu: Média

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Tab
hu: Fül

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Toggle
hu: Kapcsolás

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Filter options
hu: A szűrők beállításai

en: CSS class(es)
hu: CSS osztályok

en: Animation
hu: Animáció

en: Column
hu: Oszlop

en: Title field
hu: Cím mező

en: Row
hu: Sor

en: Light
hu: Világos

en: Cover
hu: Borító

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Card
hu: Kártya

en: Displays rows one after another.
hu: Sorok megjelenítése egymás után.

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: Badge
hu: Kitűző

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: Dark
hu: Sötét

en: Views plugins
hu: Views beépülők

en: Inverse
hu: Fordított

en: delay
hu: késleltetés

en: animation
hu: animáció

en: Min height
hu: Minimális magasság

en: Grid gutter
hu: Hálóköz
