UIkit Views (1.2.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Navigation
mg: Fitondrana
