UIkit Views (1.2.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Groups
nn: Grupper

en: footer
nn: Botntekst

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Header
nn: Topptekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Repeat
nn: Repeter

en: Random
nn: Vilkårleg

en: Index
nn: Indeks
