UIkit Views (1.2.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
