UIkit Views (1.2.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Action
sr: Акција

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Bottom
sr: Дно

en: Scale
sr: Размера
