UIkit Views (1.2.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Type
ru: Янзы

en: Default
ru: Ниити

en: All
ru: Шупту

en: Medium
ru: Ортумак

en: Media
ru: Медиа

en: Navigation
ru: Навигация
