UIkit Views (1.2.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Index
bn: সূচীপত্র
