UIkit Views (1.2.1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Type
cy: Math

en: - None -
cy: - Dim -

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Views
cy: Gwelediadau

en: All
cy: I gyd

en: Header
cy: Pennawd

en: Medium
cy: Canolig

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Random
cy: Ar hap

en: Position
cy: Lleoliad

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Column
cy: Colofn

en: Displays rows one after another.
cy: Yn dangos rhesi un ar ôl y llall.
