UIkit Views (1.2.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Scale
ml: തോത്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
