UIkit Views (1.2.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: footer
sq: fundi

en: Action
sq: Veprimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: All
sq: Të gjitha

en: Header
sq: Titulli

en: Medium
sq: Mesatar

en: Navigation
sq: Lundrimi
