UIkitty (8.x-1.11) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
