Uikitty (8.x-1.11) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
