Uikitty 2.x - UIkit 2 for Drupal 8 (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
