UIkitty 3.x (8.x-3.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
