UIkitty 3.x (8.x-3.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona
