User IP Log (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: No results found.
da: Ingen resultater fundet

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
