User IP Log (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Filter
fr: Filtrer

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: No results found.
fr: Aucun résultat n'a été trouvé.

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: User id
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
