User IP Log (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
