User IP Log (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
