User IP Log (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Page
sl: Stran

en: IP Address
sl: IP naslov

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
