User IP Log (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
