User IP Log (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Page
vi: Trang

en: Filter
vi: Lọc

en: Desc
vi: Giảm dần

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: NAME
vi: TÊN

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
