User IP Log (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
